Geotermia i jej zastosowania w rolnictwie i na obszarach wiejskich

 

Informujemy o możliwości udostępnienia materiałów dydaktycznych przedstawionych podczas wystawy „Geotermia i jej zastosowania w rolnictwie i na obszarach wiejskich”, która miała miejsce po raz pierwszy na targach rolno-przemysłowych w Lubaniu k/Kościerzyny, 12 i 13 czerwca 2010 r.

W przygotowaniu 22 plansz wystawowych pomocy naukowej udzielili: Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne, pracownicy Zakładu Energii Odnawialnej IGSMiE PAN oraz Katedry Surowców Energetycznych WGGiOŚ AGH. Wykorzystano również materiały dydaktyczne udostępnione przez Francuską Służbę Geologiczną (Bureau de Recherches Géologiques et Minières) w Orleanie i Centrum Rozwoju Energii Odnawialnych w Algierii.

Materiały mogą być wypożyczone w celach szkoleniowych instytucjom i stowarzyszeniom zaangażowanym
w edukację i promocję OZE i geotermii w Polsce. Plansze (plakaty z tworzywa sztucznego) są złożone w sali szkoleniowej siedziby Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego w Kościerzynie.

W przypadku zainteresowania udostępnieniem plansz prosimy o kontakt e-mailowy z Panem Gérardem Lemoine (członkiem PSG) i biurem PSG:

Pan Gérard Lemoine

Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne
e-mail:   lemoine.ger@wp.pl; psg@agh.edu.pl

Za wypożyczenie ww. plakatów nie będzie pobierana opłata. W przypadku uszkodzenia lub utraty plansz wypożyczający będzie zobowiązany pokryć koszty ponownego ich druku.

Materiały wystawowe mogą być również dostępne w postaci plików PDF, z pozwoleniem na ich druk przy zachowaniu praw autorskich projektantów i autorów, którymi są: Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne, ZEO IGSMiE PAN, KSE WGGiOŚ AGH, Grupa Bio3-Laboratorium Bioarchitektury, InterGeo.

Materiały te nie mogą być wykorzystanie w celach komercyjnych lub marketingowych przez firmy i osoby nie będące autorami wystawy. 

Widok wystawy  w mediach:

http://expresskaszubski.pl/gospodarka/2010/06/promocja-geotermii-w-rolnictwie-i-na-obszarach-wiejskichhttp://www.globenergia.pl/strona,23,225,Promocja_geotermii_w_rolnictwie,pl.htm

PSG_logo-150px_white.png
Polskie
Stowarzyszenie Geotermiczne
Facebook
Twitter
LinkedIn
Formularz kontaktowy

Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne© 2021   |   Design and coding by Brandobry