Geothermal Energy Resources Sp. z o.o.

Geothermal Energy Resources Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem technologiczno-wdrożeniowym, którego misją jest rozwijanie projektów geotermalnych dostarczających zieloną i odnawialną energię.

Geothermal Energy Resources posiada koncesje na poszukiwanie złóż wód geotermalnych w kilku regionach Polski. W połączeniu z doświadczeniem zespołu oraz nowoczesnymi technologiami gwarantuje to, że grupie polskich miast zaoferujemy dostęp do najbardziej efektywnych OZE.

W realizacji naszych celów współpracujemy z lokalnymi samorządami i społecznościami oraz wiodącymi organizacjami branżowymi w kraju i na świecie.

PSG_logo-150px_white.png
Polskie
Stowarzyszenie Geotermiczne
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Formularz kontaktowy

Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne© 2021   |   Design and coding by Brandobry

 

Pro-Invest Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie  jest przedsiębiorstwem technologiczno-wdrożeniowym, którego misją jest rozwijanie projektów geotermalnych dostarczających zieloną i odnawialną energię.

Pro-Invest Solutions posiada koncesje na poszukiwanie złóż wód geotermalnych w kilku regionach Polski. Ten fakt w połączeniu z doświadczeniem zespołu oraz nowoczesnymi technologiami, wpływa na umożliwić zaoferowania grupie polskich miast dostępu do najbardziej efektywnych źródeł OZE.

Pro-Invest Solutions w realizacji postawionych celów współpracuje z lokalnymi samorządami i społecznościami oraz wiodącymi organizacjami branżowymi w kraju i na świecie.

Opracowano na podstawie oficjalnej strony internetowejhttps://proinsol.pl/