Konkurs o Nagrodę Naukową Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego – II edycja

Zarząd PSG serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu o Nagrodę Naukową Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego (PSG) za publikację o tematyce z zakresu geotermii.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace polskich autorów, także niebędących członkami PSG, jednak zgłoszenia powinien dokonać członek naszego Stowarzyszenia. Prace nadesłane na konkurs powinny być napisane w języku polskim lub angielskim, opublikowane w okresie czasu od czerwca 2018 do maja 2020.

Na Państwa zgłoszenia do konkursu będziemy czekać do dnia 31 maja 2020 r. Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod adresem: https://goo.gl/forms/5pDfCxxKvO5cAmtm2). W razie potrzeby prosimy o kontakt e-mailowy (psg@agh.edu.pl). Pełny regulamin przyznawania Nagrody Naukowej PSG za publikację o tematyce z zakresu geotermii znajdą Państwo tutaj: link do regulaminu. O wynikach konkursu uczestnicy zostaną poinformowani nie później niż do 15 września 2020 r.

Nagrodą w konkursie będzie bezpłatny udział autora lub jednego z autorów w nadchodzącym VII Ogólnopolskim Kongresie Geotermalnym. Prace organizacyjne w kwestii Kongresu trwają; informacje na ten temat będziemy publikować na stronie www Stowarzyszenia.

Zarząd PSG

PSG_logo-150px_white.png
Polskie
Stowarzyszenie Geotermiczne
Facebook
Twitter
LinkedIn
Formularz kontaktowy

Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne© 2021   |   Design and coding by Brandobry