Nagroda Naukowa Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego – III edycja konkursu na najlepszą publikację o tematyce z zakresu geotermii

Zarząd PSG serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej, już trzeciej edycji konkursu o Nagrodę Naukową Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego (PSG) za najlepszą publikację o tematyce geotermalnej.

Prace nadsyłane na konkurs powinny być napisane w języku polskim lub angielskim, opublikowane w okresie czasu od 1 czerwca 2020 r. do 31 grudnia 2022 r. Do konkursu można zgłosić prace polskich autorów, także niebędących członkami PSG, jednak zgłoszenia powinien dokonać członek naszego Stowarzyszenia.

Na Państwa propozycje będziemy czekać do dnia 31 grudnia 2022 r. Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod adresem:

https://forms.gle/uh7R28rnXH6PoiZ26

W razie potrzeby prosimy o kontakt e-mailowy (psg@energia-geotermalna.org.pl). Pełny regulamin przyznawania Nagrody Naukowej PSG za publikację o tematyce z zakresu geotermii znajdą Państwo tutaj:

https://drive.google.com/file/d/1oRGNDglxodXNpiglu5bQjqxw-Cq31cp3/view

Nagrodą w konkursie będzie bezpłatny udział autora lub jednego z autorów w nadchodzącym VIII Ogólnopolskim Kongresie Geotermalnym.

Zwycięzcę konkursu wyłoni Kapituła Nagrody Naukowej PSG pod przewodnictwem Pana Profesora Józefa Chowańca, a o wynikach uczestnicy zostaną poinformowani przed VIII OKG planowanym na 2023 r.

Zarząd PSG

Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne - marka polskiej geotermii
PSG_logo-150px_white.png
Polskie
Stowarzyszenie Geotermiczne
Facebook
Twitter
LinkedIn
Formularz kontaktowy

Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne© 2021   |   Design and coding by Brandobry