Polsko-Niemieckie Forum Geotermalne

W dniach 21-22.10.2013 r. odbywało się „Polsko-Niemieckie Forum Geotermalne”, którego jednym z współorganizatorów było Polski Stowarzyszenie Geotermiczne. Współorganizatorami konferencji byli również: Surowców Energetycznych WGGiOŚ AGH w Krakowie oraz IGO – International Geothermal Office, przy wsparciu fundacji Deutsche Bundesstiftung Umwelt w Osnabrück. Konferencja odbyła się w Auli Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
Konferencja połączona z krótkimi warsztatami nt. planowanie finansowego dla projektów geotermalnych.Celem konferencji było poznanie mocnych i słabych stron geotermii oraz aktualnej sytuacji na rynku geotermalnym, a także możliwości wspólnych projektów w dziedzinie geotermii w Polsce i Niemczech.
W drugim dniu forum – 22.10. 2013 r. – odbyła się wycieczka pod nazwą „Geotermalna sieć ciepłownicza w regionie Podhala” do zrealizowanego projektu z dziedziny głębokiej geotermii, podczas której uczestnicy odwiedzili instalacje PEC Geotermia Podhalańska SA. oraz Laboratorium Geotermalne PAN.
PSG_logo-150px_white.png
Polskie
Stowarzyszenie Geotermiczne
Facebook
Twitter
LinkedIn
Formularz kontaktowy

Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne© 2021   |   Design and coding by Brandobry