Zmiana terminu: Konkurs o Nagrodę Naukową Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego – II edycja

Zmiana terminu konkursu: prace można zgłaszać do 10 lipca 2020 roku.

Szanowni Państwo,

W tym trudnym czasie zmagania się z szerzącą się na skalę globalną chorobą, jednocześnie staramy się nie rezygnować z działań, które przyniosą nam wszystkim owoce wkrótce, kiedy epidemia się zakończy. Chcemy myśleć pozytywnie, z nadzieją, że już niedługo będziemy mogli wrócić do w miarę normalnej rzeczywistości. Dlatego ponawiamy prośbę o przesyłanie Państwa propozycji do II edycji konkursu  o Nagrodę Naukową Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego (PSG) za publikację o tematyce z zakresu geotermii. Na zgłoszenia do konkursu czekamy do dnia 31 maja 2020 r. W chwili ogłaszania konkursu, w ramach wymiernej nagrody dla zwycięzcy konkursu przewidzieliśmy bezpłatny udział w organizowanym obecnie VII Ogólnopolskim Kongresie Geotermalnym. Tę propozycję utrzymujemy w mocy biorąc jednocześnie pod uwagę możliwość zmiany terminu lub formy VII OKG.

Poniżej przypominamy co ważniejsze zasady konkursu:

  • Do konkursu mogą być zgłaszane prace polskich autorów, także niebędących członkami PSG, jednak zgłoszenia powinien dokonać członek naszego Stowarzyszenia.
  • Prace nadesłane na konkurs powinny być napisane w języku polskim lub angielskim, opublikowane w okresie czasu od 1 czerwca 2018 r. do 31 maja 2020.
  • Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod adresem: https://forms.gle/sAe1UJfcsJZTnimi9

W razie potrzeby prosimy o kontakt e-mailowy (psg@agh.edu.pl). Pełny regulamin przyznawania Nagrody Naukowej PSG za publikację o tematyce z zakresu geotermii znajdą Państwo tutaj:  https://goo.gl/fTxEVf).

Pozdrawiamy życząc zdrowia

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego

PSG_logo-150px_white.png
Polskie
Stowarzyszenie Geotermiczne
Facebook
Twitter
LinkedIn
Formularz kontaktowy

Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne© 2021   |   Design and coding by Brandobry