VII Kongres Nowego Przemysłu energetyka,gaz,paliwa

W dniach 7-8 października 2010 r, w Warszawie, w Hotelu Sheraton (ul. B. Prusa 2) odbędzie się VII Kongres Nowego Przemysłu energetyka – gaz – paliwa.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Termin rejestracji upływa 30 września.Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu: 32/ 209 13 03. Szczegółowy plan Kongresu oraz lista prelegentów w portalu www.wnp.pl


Kongres Nowego Przemysłu należy do najważniejszych wydarzeń gospodarczych w Polsce. Poświęcony jest strategicznym zmianom zachodzącym w polskim sektorze paliwowo-energetycznym (energetyka, gazownictwo, nafta). Kongres Nowego Przemysłu to impreza z udziałem najważniejszych osób w polskiej i europejskiej gospodarce. Co roku mamy zaszczyt gościć około 1000 osób: przedstawicieli zarządów czołowych polskich i europejskich przedsiębiorstw, przedstawicieli rządu, parlamentu, administracji publicznej i mediów.
VII Kongres Nowego Przemysłu będzie się odbywał podczas dwóch dni we wszystkich salach konferencyjnych Hotelu Sheraton (piętro I i II). Formułą Kongresu są panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli rządu, parlamentarzystów, ekspertów oraz wiodących firm w danej branży. Oprócz sesji głównej, będą miały miejsce liczne sesje tematyczne i menedżerskie. Łącznie weźmie w nich udział ok. 90 panelistów i prelegentów.
Pierwszego dnia Kongresu będzie się odbywał podczas dwóch dni we wszystkich salach konferencyjnych Hotelu Sheraton (piętro I i II). Formułą Kongresu są panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli rządu, parlamentarzystów, ekspertów oraz wiodących firm w danej branży. Oprócz sesji głównej, będą miały miejsce liczne sesje tematyczne i menedżerskie. Łącznie weźmie w nich udział ok. 90 panelistów i prelegentów.
Pierwszego dnia Kongresu będzie miała miejsce uroczystość wręczenia wyróżnień Nowy Impuls, podczas której kolegium redakcyjne po raz kolejny przyzna wyróżnienia osobom i przedsiębiorstwom działającym na rzecz zmian i rozwoju polskiego sektora energetyczno-paliwowego.

PSG_logo-150px_white.png
Polskie
Stowarzyszenie Geotermiczne
Facebook
Twitter
LinkedIn
Formularz kontaktowy

Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne© 2021   |   Design and coding by Brandobry