Zaproszenie na VIII Ogólnopolski Kongres Geotermalny

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa na VIII Ogólnopolski Kongres Geotermalny, który odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2023 roku w Hotelu Metropolo by Golden Tulip, znajdującym się przy ul. Orzechowej 11 w Krakowie.

Ogólnopolski Kongres Geotermalny to najważniejsze w Polsce wydarzenie związane z energetyką geotermalną. Spotkanie to gromadzi profesjonalistów, naukowców, inżynierów, przedstawicieli przemysłu oraz entuzjastów geotermii, którzy mają szansę podzielić się wiedzą, doświadczeniem i najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie.

Tegoroczna edycja odbywa się w Krakowie.

Hotel Metropolo, który został przez nas wybrany jako miejsce kongresu to doskonale usytuowany obiekt o wysokim standardzie. Warto zaznaczyć, że wybór miejsca noclegowego pozostaje indywidualną decyzją uczestników, a koszty zakwaterowania nie są wliczone w opłatę kongresową. Więcej informacji jest dostępne w komunikacie organizacyjnym.

Zachęcamy Państwa do zgłaszania abstraktów swoich referatów lub posterów, aby wziąć czynny udział w kongresie. Termin nadsyłania abstraktów upływa 15 września 2023 r. Abstrakty powinny być napisane zarówno w języku polskim, jak i angielskim i mieć objętość od 1 do 2 stron. Szczegóły techniczne dotyczące przygotowania abstraktów znajdują się na naszej stronie internetowej.

Proces rejestracji uczestników został uproszczony, aby zapewnić wygodę podczas zgłaszania uczestnictwa. Formularz rejestracyjny jest dostępny pod tym linkiem i zawiera podstawowe informacje dotyczące uczestnika oraz preferencje dotyczące udziału w fakultatywnych częściach Kongresu.

Zapewniamy, że dojazd do miejsca kongresu jest wygodny i dostępny różnymi środkami transportu. Dla podróżujących pociągiem, najbliższa stacja kolejowa to Kraków Sanktuarium, oddalona o około 1 km od hotelu. Natomiast ci, którzy preferują komunikację tramwajową, mogą skorzystać z tramwaju linii 50 z przystanku Dworzec Główny Tunel, który kursuje do pętli Borek Fałęcki i zatrzymuje się w bezpośredniej bliskości hotelu Metropolo. Dla uczestników podróżujących samochodem, dojazd do hotelu jest dogodny zarówno z autostrady A4, jak i od strony miasta, a na miejscu dostępny jest przestronny parking.

Wierzymy, że VIII Ogólnopolski Kongres Geotermalny będzie wyjątkowym wydarzeniem, które dostarczy cennych informacji i inspiracji wszystkim uczestnikom zainteresowanym rozwojem geotermii w Polsce. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie wkrótce udostępnimy szczegółowe informacje dotyczące opłat i programu kongresu.

Z poważaniem, Organizatorzy VII Ogólnopolskiego Kongresu Geotermalnego Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne

struktury geologiczne w formie łuków - antykliny oraz wieża wiertnicza z geotermalnym otoworem wiertniczym
PSG_logo-150px_white.png
Polskie
Stowarzyszenie Geotermiczne
Facebook
Twitter
LinkedIn
Formularz kontaktowy

Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne© 2021   |   Design and coding by Brandobry