Dołącz do PSG

Współpracuj z ekspertami

Tylko 3 kroki dzielą Cię od przystąpienia do grona największej grupy ekspertów tworzących geotermię w Polsce

Wypełnij wolę dołączenia od stowarzyszenia

Uwiarygodnij swoją
kandydaturę

Zdobądź pozytywną
opinię

Dziękujemy za zainteresowanie przyłączeniem się do Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego. Nasze Stowarzyszenie zrzesza specjalistów – naukowców i praktyków z dziedziny geotermii. Ze względu na tak postawioną proweniencję naszych członków wymagamy potwierdzenia przynależności kandydatów do wyżej wymienionej grupy przez co najmniej 2 aktywnych członków naszego stowarzyszenia. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego, niezależnie od tego czy posiadają rekomendację czy nie, prosimy o zgłoszenie się drogą mailową lub osobiście do członków zarządu PSG. Chętnych do zostania członkami Stowarzyszenia uprzejmie informujemy, że polskie Stowarzyszenie geotermicznej nie prowadzi prac naukowych prac projektowych ani specjalistycznej działalności, do której przyszli członkowie mogliby zostać zatrudnieni. Nie posiada również środków na finansowanie prac badawczych i rozwojowych. Misją PSG jest wspieranie środowiska poprzez jego konsolidację, prowadzenie zadań networkingowych i lobbystycznych oraz propagowanie wiedzy, co jest realizowane poprzez różne działania.

 

Zapoznaj się z Statutem PSG

Przynależność do Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego gwarantuje dostęp do informacji kolportowanych przez IGA oraz EGEC, a także preferencyjne ceny na spotkaniach konferencjach i innych wydarzeniach organizowanych przez psg oraz wspomniane stowarzyszenia międzynarodowe. Oprócz członków honorowych, każdy członek Stowarzyszenia zobowiązany jest do uiszczania rocznej składki członkowskiej która zależy od sytuacji zawodowej (student, aktywny pracownik, emeryt).

Zgłoś wolę dołączenia od stowarzyszenia

Najnowsze wiadomości

Wielkanoc 2024

Szanowni Państwo,
pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia radosnych, spokojnych i pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych. Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego
Happy Easter! Dear Friends and Colleagues we wish you health, joy and good rest. PSG Board

Czytaj więcej

Wszystkie wiadomości

PSG_logo-150px_white.png
Polskie
Stowarzyszenie Geotermiczne
Facebook
Twitter
LinkedIn
Formularz kontaktowy

Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne© 2021   |   Design and coding by Brandobry