Informacja o Walnym Zebraniu PSG

ZAWIADOMIENIE

Szanowni Państwo – Członkowie PSG,

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego uprzejmie  informuje, że 6 czerwca 2019 r. (czwartek) o godz. 11.00 (I termin) lub w przypadku braku kworum o godz. 11.30 (II termin) odbędzie się XIII Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Członków PSG za 2018 r.

Miejsce Zebrania Polskiego Stowarzyszenie Geotermicznego: AGH, pawilon A-0,  sala 213, II p. Kraków, Al. A. Mickiewicza 30.

Proponowany program XIII Walnego Zebrania:

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do licznego udziału w XIII Walnym Zebraniu. W 2018 r. prowadziliśmy wiele działań na forum krajowym i zagranicznym, dokładając wszystkich starań, aby popularyzować geotermię w Polsce i dobrze reprezentować wszystkich Członków Stowarzyszenia. Podczas XIII Walnego Zebrania Zarząd PSG chciałby zatem przedstawić dokonania szerokiemu gronu osób; jednocześnie to Zebranie będzie doskonałą okazją by się spotkać, poznać Państwa opinie, wspólnie podyskutować i zastanowić się nad działaniami w następnych latach (także przy współpracy z większą niż do tej pory liczbą osób skupionych w PSG).

Zależy nam, aby Stowarzyszenie było nadal główną organizacją geotermalną w Polsce – to jest sprawa nas wszystkich i naszego zaangażowania.

Pamiętajmy także, że tegoroczne Walne Zebranie będzie Sprawozdawczo – Wyborcze: wybierzemy Zarząd i Komisję Rewizyjną na kadencję 2019-2022. Tym bardziej zatem zachęcamy i zapraszamy serdecznie do udziału w tym Zebraniu.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego

PSG_logo-150px_white.png
Polskie
Stowarzyszenie Geotermiczne
Facebook
Twitter
LinkedIn
Formularz kontaktowy

Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne© 2021   |   Design and coding by Brandobry